Profesjonalne Szkolenia i darmowa kryptowaluta – Pakiet TRON i opinie o produkcie

Moda na inwestowanie w kryptowalutę nadal trwa - według ekspertów e-monety to nadal jeden z bardziej dochodowych kierunków inwestycji. Jednakże wielu początkujących waha się nad zakupem kryptowaluty, nie wiedząc, jak powinno się nią obracać, nie znając przepisów prawnych jej dotyczącej i nie orientując się, skąd czerpać materiały edukacyjne. Na szczęście, z miesiąca na miesiąc inwestowanie w kryptowaluty staje się coraz prostsze.

Przyszłość kryptowalut – w co inwestować? 

Popularny przez lata Bitcoin w tej chwili stanowczo nie jest dobrym materiałem na inwestycję. Po spektakularnej bańce spekulacyjnej z końca roku 2017 kurs tej najbardziej znanej kryptowaluty zaczął nagle spadać. Znawcy tematu przewidują odwrócenie się trendu dopiero za kilka lat, albo i dłużej .

Bitcoin od dawna jednak nie jest kryptowalutą, która przyciąga inwestorów. Na szczęście, w tej chwili na rynku znajduje się ponad dwa tysiące różnych coinów, potencjalnie mogących przynieść inwestorom fortunę. Nie wszystkie są jednak  warte inwestowania, gdy z  zdecydowana większość nigdy nie osiągnie pożądanej kapitalizacji. Istnieją jednak faworyci, w których wielu upatruje się powtórki z tego, co się działo z Bitcoinem w jego najlepszych miesiącach.

Kryptowaluta TRON szansą na sukces? 

TRON to stworzona przez chińskiego programistę i inżyniera Justina Suna nowoczesna kryptowaluta. Oparta o analogiczny do Ethereum system blockchain, platforma TRON-u ma na celu służyć za międzynarodową sieć rozrywki internetowej.

Twórca TRON-u postawił sobie za zadanie przejęcie części rynku zajmowanego przez różnych dostawców takich jak Google, Apple, Netflix czy Stream, aby stworzyć zupełnie anonimową, niemożliwą do poddania cenzurze sieć partnerską, w ramach której twórcy treści oraz odbiorcy będą posługiwać się specjalnie zaprojektowaną kryptowalutą. Projekt ten zyskał uznanie wielu ekspertów, zarówno z Azji Wschodniej, jak i Europy.

TRON na tle innych kryptowalut – dlaczego ludzie w niego inwestują 

Na tle innych walut TRON wyróżnia się jasno sprecyzowanym celem i konkretnymi planami na rozwój. Końcowy rezultat w dużej mierze będzie zależał od powodzenia projektu Suna, na ten moment jednak całość zapowiada się na tyle obiecująco, że TRON został jedną z najlepiej zapowiadających się altcoinów roku 2018, razem z takimi ambitnymi projektami jak SingularityNet czy Nitrogen.

Wielu inwestorów korzysta z faktu, że TRON jest – jak na razie – stosunkowo tani i łatwo dostępny. Czekając na rozwój sieci partnerskiej, w portfelach inwestorów znajdują się już jednostki TRON-u o łącznej wartości ponad pół miliarda dolarów. Popularność tej kryptowaluty sprawiła, że ostatnio na polskim rynku pojawił się nowy produkt - pakiet TRON.

Pakiet TRON i jego opinie - co i dla kogo? 

Pakiet edukacyjny TRON to pierwszy w Polsce pakiet kursów i materiałów edukacyjnych przeznaczonych dla początkujących inwestorów. Całość zawiera szereg e-booków oraz webinarów poruszających zagadnienia związane z inwestycjami w kryptowaluty, prawem z nimi związanym, kwestiami bezpieczeństwa i ryzyka inwestycyjnego, a także specyfikę inwestowania w TRON jako altcoina.

Jest to więc obszerne kompendium wiedzy, mogące dać solidne postawy merytoryczne osobie, która nigdy wcześniej nie inwestowała w kryptowaluty lub nawet nie miała z nimi styczności. Dodatkowo, do każdego pakietu dołączane są bonusy w postaci darmowych jednostek TRON-a mogące stać się pierwszym aktywem początkującego inwestora. Ilość jednostek zależna jest od pakietu, jaki wybierze klient. Im większy pakiet – tym więcej darmowych jednostek.

 KOD TRON – bezpieczna metoda zakupu i przechowywania 

W pakiecie jednostki kryptowaluty przechowywane są w indywidualnym portfelu przypisanym do każdego zakupu. Kod TRON na karcie dołączonej do zestawu zawiera login i hasło pozwalające na dysponowanie zgromadzonymi środkami. Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo początkującym inwestorom, e-monety przechowywane są przez firmę pośredniczącą. Klient otrzymuje jedynie generowany w trybie offline login oraz hasło. Dzięki temu atak hakerski na takie konto w ogóle nie jest możliwy - żadne dane nie znajdują się w sieci, a do jednostek TRON-u ma dostęp jedynie inwestor, który otrzymał pocztą specjalną kartę TRON z danymi potrzebnymi do logowania.

Z uwagi na to, że cały kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, organizatorzy postarali się o maksymalne zabezpieczenie przechowywanych e-monet. Wypłacenie ich wymaga kontaktu z pośrednikiem, który także bierze całą odpowiedzialność za bezpieczeństwo jednostek kryptowaluty.

Czy jest to alternatywa dla początkujących?

Pakiet TRON może być ciekawą alternatywą dla początkujących inwestorów, a także nowym sposobem na pozyskanie kryptowaluty offline. Z pewnością jest to pierwszy taki produkt na polskim rynku – większość kursów czy webinarów przeznaczona jest już dla średniozaawansowanego inwestora bądź wręcz specjalistów. Od lat brakowało dobrego kompendium przeznaczonego dla początkujących – być może tego rodzaju produkt zachęci do inwestycji osoby chcące ulokować oszczędności w kryptowalucie, mające jednak problem ze zrozumieniem specyficznego żargonu przedsiębiorców.

Podsumowując – trudno określić, która kryptowaluta zdominuje rynek w przyszłym roku, jednakże jak na razie altcoiny takie jak TRON zapowiadają się obiecująco. Nowi polscy inwestorzy mogą liczyć na wsparcie w postaci pakietu twój TRON mającego opinię kursu połączonego z darmowymi jednostkami kryptowaluty. Będziemy śledzić zarówno rozwój projektu Justina Suna, jak i sprzedaż pakietu i liczymy na duży sukces.

No Comments Yet.

Leave a comment

 cheap air max 90 mens